Bardzo proszę o informację na temat kosztów wynajmu autokaru dla około 80 osób na przejazd tam i z powrotem z Warszawy do Kamionki koło Nidzicy, to jest dystans około 155km, w dniach 27-28.05. 20xx. Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Wraz z narzeczoną jestem zainteresowany wynajęciem autokaru, do przewozu gości z Warszawy na wesele w Piszu, 7 czerwca tego roku. Liczba gości będzie mieścić się w granicach 40-70. Ostateczną liczbę gości będę mógł podać dopiero po 7 maja, ale podejrzewam, że będzie to 50 osób.
Zależy nam na autobusie wyposażonym w klimatyzację i toaletę. Wyjazd planowalibyśmy ok 10 rano z jakiegoś dogodnego miejsca (może metro młociny? Nie mamy tutaj jakiś konkretnych preferencji).
Będziemy również potrzebowali autokaru następnego dnia, czyli 8 czerwca z Pisza do Warszawy dla ok 40. Odjazd ok 11. Autokar również wyposażony w toaletę i klimatyzację.

Witam, zgodnie z ustaleniem telefonicznym bardzo proszę o wycenę wynajęcia busa z warszawy do Jastrzębia Góry w terminie około połowy czerwca dla 16 osób

Witam, chciałabym zapytać czy byłaby możliwość zorganizowania przejazdu dla około 60 osób z Warszawy do Olsztynka i z powrotem w dniach 4.05.xx (wyjazd) i 9.05.xx (powrót). Ile wynosiłaby cena takiej usługi?

Bardzo proszę o wycenę przewozu 27 osobowej grupy dzieci wraz z dwoma opiekunami pojazdem wyposażonym w pasy bezpieczeństwa zgodnie z poniższymi danymi.

Interesuje mnie wynajęcie autokaru na 60 osób w terminie 23 – 25 kwietnia 20xx z Warszawy, ul. Szczęśliwicka 50/54 do Ośrodka Wypoczynkowego 15km od Szczytna nad jeziorem Łęsk.